Tutkunun başlangıcı / lezbiyenin doruk noktası

+18 itiraf oku / lezbiyen oluşları

Yaz yağmuru yağıyodu. Aklımda o ilk öpüşme anı o ilk bakışmalar o ilk uyumamız vardı..    

Birbirimize bağlanmıştık. Yani ben öyle düşünüyorum. Ama çok Çisem için aynı şey geçerli değil di.. Fazlasıyla erkeksi tavırları etrafında fazla kız olması ve beni görmezden gelmesi beni çok üzmüştü..

Ama aklımda hep şu var dı" acaba sevişsek o ilk öpüşme gibi unutulmaz bir an olur muydu?" Aslında hep yapmak istemiştim ama Çisem bunu teklif etmeyi bırak konusunu bile açmamıştı.. bende konuyu açmak istemedim.

Gece çok geç saatlere kadar televizyon izledik. İkimizde uyuya kaldık.. biz uyuya kalınca annem o sırada bizi kontrole gelmişti. Çiseme üst üste mesaj gelmiş. Annem bakmak istememiş ama benim için tedirgin olmuş ve telefona bakmış ..

Çisem beni aldatıyo diye düşündüm ilk başta. Haklıydım da.. O kadar çok değişmesi kız arkadaşlarının çoğalması arkadaş ortamında benimle ilgilenmemesi bana eskisi gibi tutkulu gözlerle bakmıyodu..  anlamıştım.. içime kapandım hıçkıra hıçkıra ağladım. Başım ağrıdı gözlerim şişti ellerim titredi.. çok çaresizdim. Onu bırakmak istemedim.. 1 dediği 2 etmedim. Bu kadar uzun zamandır beraberiz annemle tanıştı bizde kaldı beraber uyuduk ama neden beni aldatıyo ?  3 hafta kendime gelemedim arkadaşımda kaldım. Annemin yanına gitmek dahi istemedim..      

Çisemi kimseye veremezdim. Bunun için aklımdakini sonucu her ne olursa olsun yapmak geldi.. ve yapıcam da               

Yorumlar