Çisem'in Değişimi / Lezbiyen Oluşu

+18 itiraf lezbiyen olan kızın hikayesi

İlişkimizin ilk 5 ayı çok güzeldi. Sanki evli gibiydik. 5. Ayın sonlarına doğru saçlarını erkek traşı gibi yapmıştı. Subay traşıydı galiba. Gözleri zümrüt yeşiliydi. Siyah ve parlak saçları vardı. Günden güne erkeğe benziyordu. Bu durum neden se beni çok rahatsız etmeye başlamıştı.

Fitness'a başlamıştı. Boyu uzamıştı kol kasları fazlasıyla gelişmişti. Tam olarak bir erkeğe benziyodu. Bir gün okul çıkışı bize gelmişti. Bende evde Taladro dinliyodum. Telefonuma ''Kapıdayım'' diye mesaj attı. Bende koşarak kapıya gittim ve açtım. Karşımda sanki Çisem yoktu. Sanki Çisem gitti yerine bi erkek gelmişti. Her zamanki gibi kaşları hafiften yukarda ve dudaklarında Minik bir tebessüm gile ''Nasıl? Böyle iyimiyim ? '' dedi. Bende o üzülmesin diye gülümsedim.

Beraber makarna yaptık. Ben bulaşıkları yıkarken banyodan bi ses geldi. Sesi daha önce hiç duymamıştım. Banyoya doğru gittiğimde Çisemin elinde elektrikli traş makinesi vardı. Sakalları olmadığı için yanağındaki tüyleri traş edip bir erkek gibi sakallarının çıkmasını sağlamaya çalışıyodu. Bende hiç sesimi çıkartmadan içeri geçtim. Aradan 3 hafta geçmişti ama Çisemin o erkek görümünlü haline alışamamıştım. Geceleri uyuyamaz olmuştum. Annem bana Çisem neden  erkek gibi görünüyo demesinden çok korkmuştum. Tam ona ayrılık mesajı atıcaktım ki... ''Önümüzdeki Cuma 6. Ayımız olucak. Bunu kesinlikle kutlamalıyız bi tanem :)) '' diye mesaj attı. Bende ''Evet :))'' yazdım çünkü başka bişi yapamazdım. O çok mutluydu. 


Yorumlar