Annemde Kızlardan Hoşlanıyormuş / Lezbiyen İtirafları

Lezbiyen İtirafları, +18 Lezbiyen itirafları, +18 Lez itirafları oku

Çisem yine bizde kalıyordu. Annem ile mutfaktaki konuşmalarını dinliyordum. 

Annem:

- Çisemm sseni yyolda görsem kızmı erkek mi diye düşünür dururum. Erkek gibi görünüyosun.           

+ Nasıl böyle iyimi Ayça abla :)                 

- Yani ne desem bilemedim aama böyle iyisin dedi bende hızlıca odama koştum.Annemle öylesine samimi konuşuyodu ki gözlerim doldu yemek yerken ufak ufak birbirimize bakıp gülümsüyoduk. Çisem anneme bakarak:               

-Ayça abla ben sana bişi söylicem aama nasıl karşılarsın bilmiyorum. Anlayışla karşılarsın diye düşünüyorum.                      

+ Ssöyle kızım. Aranızda bi ssorun mu var ?    

- Ya şey... hani sen bana mmutfakta dedin ya erkek gibi görünüyosun.    

+Evet ?   

- Hheh işte ben Buch'ım :/ kızlardan hoşlanıyorum.             

Ddedi ve annem cevap vermedi. 20 dakika kadar sessizlik hakimiyetini korudu. Taa kii annem seni anlıyorum diyene kadar. Bu beni gerçektende çok şarşırtmıştı.          

- Bbarış amcandan ben neden ayrıldım biliyomusun ?              

+ Hhayır hiç bahsetmediniz.                

- Bbunun sebebini benim kızım bile bilmiyo.                  

O an anneminde lezbiyen olduğunu düşünmüştüm ama çok saçma geliyodu.                

- Bben annemin zzoruyla Barışla evlendim. Bende Buch'lardan hoşlanıyorum. Ama annem beni hiç anlamadı. Şuan bi sevgilim bile var. Bu yüzden ayrıldık ama sordukladında şiddetli geçimsizlik yüzüden diyoruz.                       

Dedi. Ben çok şaşırmıştım. Aannemden asla böyle bişiyi beklemezdim.                        

+ O zzaman saklıycak bişi kalmadı dimi Ayça abla :) Ben uzun bi zamandır kızınla birlikteyim. Ve onu gerçektende çok seviyorum.                   

Aannem bana baktı bende hiç bişi diyemedim çünkü çok utanmıştım ve yüzüm kıp kırmızı olmuştu. Aannem ve çisem bana güldüler. Bende hani olur ya utangaç olursun ama gülmeye çekinirsin işte o durumdaydım ufak uufak gülerken bende bi anda kahkaha attım :D Anlatılamıycak kadar çok mutluydum çünkü artık annemde biliyodu ve AaNNEMDE BİZDENDİ. Annem masadan kaltı tam o sırada telefonu çaldı. Arıyan kişi sevgilisiydi. Çisemde bana gelerek her şey yolunda sen rahat ol meleğim :)) dedi. Gece mutluluktan ikimizde uyuyamamıştık.            

Tüm gece boyunca amerikan pastasının serisini izlemiştik. Annemde sabaha kadar sevgilisi ile konuşmuştu. Ama bi yandan da annemin sevgilisini düşüyodum. Acaba nasıl birisi? Beni sever mi ? Annemi zengin olduğu için kullanıyomu yok sa gerçektende seviyomu diye düşündüm  durdum. Sonra Çiseme bakıp seni çok seviyorum dedim. O da elinden kumandayı bırakım yanaklarımı ısırdı.Bu çok hoşuma gitmişti bende onu öptüm ve film izleken uyuya kaldık. Sarılarak. Yatakta baş başa. Sımsıcacık gövdesine sarılarak. kokusunu içime çeke çeke uyudum.


Yorumlar