İlk Öpücük / Genç Kız İtirafları - Hikayeleri

+18 itiraf oku, genç kız hikayeleri, gerçek lezbiyen itirafları

Vooleybolda ttanışmıştım onunla. Sooyunma odasında saadece o ve bben vardım. Sstad hiç olmadığı kadar çok sessizdi.                          

+Naber :))                          

-Standart. Sen deen naber ?                 

+İyiii. Bben sendn çok hoşlandım yaaa :))                      

-Hadi yaa :) ama beni daha önce hiç görmedin ki tanışmadık bile. Dedim ve o gün numaramı almıştı.

Akkşam mesaj attı ttanıştık. Sanki böyle kendimle konuşuyo gibi hissetmiştim. Ve dudakları çok hoş görünüyodu. Pazar günü yeniden idmana gitmiştim o da ordaydı benimle konuşmak istediğini söylemişti. 19 numaralı soyunma odasında onu bekledim. Kapıyı yavaşca açtı kaşları yukarıda ufak bir tebessüm ile içeri girdi. Bir kaaç saniye gözlerimin içine baktı. Gözleri dolmuştu ve tamda göz yaşı damlarken bana '' Benimle beraber yaşıyacak Hhatunum olmur musun? '' demişti. Bende önce gülümsedim çünkü böyle bir şey beklemiyodum.

Ve hiç düşünmeden evet dedim ççünkü bende ondan çok hoşlanıyodum. Elimden tuttu ve kendine doğru çekti. Göz yaşlarını sildim. Belimden tutup dudağıma bir öpücük kondurmuştu. o an sanki orgazım geçirir gibi olmuştum. O da bunu anlamıştı galiba ve öpüşmeye başladık.

Saymadım ama sanırım 10 dakika bboyunca öpüşmüştük.  Ellerini vicudumda gezdiriyodu. Yavaş yavaş öpüşmeyi bitirdik.                   

+Nasıldı ama :)) ? dedi.               

Bende hiç bişi diyemeden gülümsedim. İdman bittikten sonra beni eve bıraktı. Ben odama gidene kadar  beni bekledi hava çok soğuktu. O gün beni ne kadar çok sevdiğini anlamıştım. Soğukta beni bekledi ve hiç üşüdüm demedi. Uyumadan önce hep onu düşündüm. O kadar çok düşündüm kiii düşünürken uyuya kaldım.Yorumlar