Hayatımın En Büyük Kararı / +18 Hikayeler

+18 itiraf, +18 itiraf oku, +18 hikayeler

İlişkimizin 2. haftasında amcası vefat etti. 1 haftalığına Antalyaya gitmişti. Onu çok özlemiştim. 1 Hafta boyunca hiç durmandan onu her yerde düşündüm. Adı Çisem di. Ben ona Çiço diye sesleniyodum. Gece hiç uykum gelmemişti benim için hayatımı tamamiyle etkileyecek bi karar alıcaktım. Ya Bach'lardan hoşlanmaya devam edicektim ya da tedavi görüp erkeklerden hoşlanıcaktım.

Onu çok seviyodum bu yüzden Bach'ları seçtim. Aileme bunu nasıl açıklıycaktım bilmiyorum. Çisem bize çok sık gelemeye başlamıştı. Ben onlara gidiyodum o da bize geliyodu ailesi ile tanıştım. Annem bana Çisemi sormuştu kimin nesi bu kız demişti bende okuldan arkadaşım dedim. kız olduğu için annem pek ilgilenmedi.

Aslında o anda anneme söyliycektim ama çok erken diye söylmedim. 1 hafta bitmişti. Bize geldi annem evde yoktu. kapıdan girer girmez bana sarılmıştı ve seni çok özledim demişti. Bende mutluluktan ağlamıştım kokusunu çok özlemiştim. Aldığım kararı ona söylemiştim. Çok sevinmişti beraber film izledik ve filmi izleken sürekli yanağımı öpüyodu. Tam da film bittikten sonra annem geldi.


Yorumlar