Komik İtiraflar - Komik İtiraf Oku

En İlginc Komik İtiraflar

Erotik ve Cinsellik Barındırmayan Sex İtiraflarından Uzak Komik İyiraflarRumuz : Serhat  Yaş : 25 Cinsiyet : Erkek

 • Geçen gece nöbetteyken acile 3 yaşında, para yutmuş bir hasta geliyor. Babasına ne kadar yuttuğunu soruyoruz; "1 TL" diyor. Yapılan tetkikler sonucunda bir adet 50 kuruş ve iki adet 25 kuruş tespit ediyoruz. Baba bir şekilde haklı olduğu için sadece aramızda gülüşerek konuyu kapatıyoruz.

Rumuz : Ferhat Yaş :17  Cinsiyet : Erkek

 • Kocamla annemlerin evinde ne zaman yalnız kalsak onu eve atmış gibi hissediyorum.

Rumuz : Sevda Yaş :25   Cinsiyet : Kız

 • Annem arabasını torpidosu için dantel örecek kadar çok seviyor. Geçenlerde arabayı çarpmış ve farı kırılmış. Babamın anlattığına göre trafik polisinin önünde "Yavrumun gözü çıktııııı!" diye ağladığı için polisler heyecanlanıp ambulans çağırmışlar.

Rumuz : Engin Yaş : 18 Cinsiyet : Erkek

 • Henüz yerime biri alınmadığı için şu anda her iki departmanda birden aynı anda çalışıyorum. Geçen gün farkında olmadan arayan bir müşteriye “Kendisine aktarıyorum. ” diyerek diğer kattaki masama aktardım telefonu. Kişilik bölünmesi dedikleri bu olsa gerek.

Rumuz : Esma Yaş : 15 Cinsiyet : Kız

 • Ablam evlenmeden önce saatlerce odamıza kapanır, sigara ve kahve ikilisi eşliğinde sırlarımızı dökerdik. Böyle anlardan birinde, kısık sesle "Müzik açalım mı? Babam yan odada, bizi dinliyor olabilir." dedim. Yan odadan gelen ve hala hatırladığımızda bizi kahkahalara boğan ses: "Ne dinleyecem sizi beee!"

Rumuz : Harun Yaş : 25  Cinsiyet : Erkek

 • Çok sevdiğimiz dedemi kalp krizi sonucu kaybettik. Sevilen bir esnaf olması sebebiyle cenazesine oldukça büyük bir kalabalık katıldı. Biz taziyeleri kabul ederken uzun süredir görmediğim bir arkadaşım beni gördü ve geldi. "Bu kalabalık da ne böyle?" diye sorunca gayet normal bir şekilde "Dedemi kaybettik." dedim. Cevabı beni o an bile krize sokmaya yetti: ''Bu kadar insan hala bulamadınız mı?''

Rumuz : Hande Yaş : 21 Cinsiyet : Kız

 • İş arkadaşımın düğünündeyiz. Nikah kıyılıyor, imzalar atılıyor, gelin ve damadı tebrik etmek için ayağa kalkıldığında elektrikler kesiliyor. Biz hep beraber "Aaaa!" diye tepki gösterirken, arkadaşımın annesi oldukça yüksek sesle düşüncesini dile getiriyor. "Oğlumun daha ilk dakikadan hayatı karardı."

Rumuz : Zeki Yaş : 30 Cinsiyet : Erkek

 • Alışverişimizi yaptık ve kasaya yanaştık. Kasiyer çocuk önce bana baktı sonra telefonuna sarıldı. Birini arayıp artık nasıl bir heyecana kapıldıysa; "Dediğin kız burada oğluum!" dedi ben şaşkın şaşkın babama baktım, babamınsa ağzından şu sözler döküldü: "Babası da burada de!"

Rumuz : Zehra Yaş : 25  Cinsiyet : Kız

 • Yengemin burun ameliyatından sonra elinde bir demet çiçekle gelen abimin inceliğini, kurduğu cümleyle daha bir iyi anladık. "Hatun kokla bakayım burnun çalışıyor mu?"

Rumuz : Gökhan Yaş : 22 Cinsiyet : Erkek

 • Küçük kızıma saklambaç oynayalım dedim. ”Sen say, ben saymam, kimseyi bulamıyorum” dedi. Tamam dedim. ”Yavaş yavaş say, ben hemen saklanamıyorum” dedi. Tamam dedim. ”Hemen bulma ama” dedi. Tamam dedim. ”Ben sobeliycem tamam mı?” dedi. Tamam dedim. 4.5 yaşındaki bir kız, tüm planlarını yapmış, adım adım uyguluyordu. Kadın milletinden korkulması gerektiğinin dersini veriyordu…

Rumuz : Gül Yaş : 40 Cinsiyet : Kız

 • Kocamı öptükten sonra "Seni çok seviyorum aşkım ya! dedim. "Dur sevgilim şimdi haberleri izliyorum. Sonra seversin." dedi. Ne anladıysa artık.

Rumuz : Kasım Yaş : 25  Cinsiyet : Erkek

 • Shrek'in fragmanlarını gösteren bir TV kanalında el ele tutuşmuş Shrek ve Fiona'yı gören annem 'Bunlar Süleyman ve Nazmiye Demirel çifti mi?' diye sordu. Seçememiş o mesafeden...

Rumuz : Kibariye Yaş : 31 Cinsiyet : Kız

 • Ablam ikinci çocuğuna hamile. Bulantıları yüzünden zor bir hamilelik geçiriyor. Annesine üzülen 4 yaşındaki yeğenime, hamilelikten ve ablamın karnında çocuk olduğundan bahsediyor, bulantılarının bu yüzden olduğunu anlatmaya çalışıyoruz. Bebek ile bulantı arasında bağlantı kurmaya çalışan yeğenim soruyor: “Bebeğin tadı iğrenç mi?”

Rumuz : Lütfü Yaş : 45 Cinsiyet : Erkek

 • Güler misin ağlar mısın dedirten bir itiraf: Aniden fenalaşan annelerini apar topar hastanenin acil servisine taşıyan, ancak yarım saat sonra doktorun ‘maalesef annenizi kaybettik’ demesiyle annelerinin öldüğünü öğrenemeyen(!) bunun yerine ‘Nasıl kaybedersiniz koca kadını daha demin buradaydı!’ deyip doktoru bir güzel döven komşularım var duyurulur…

Rumuz : Lale Yaş : 22 Cinsiyet : Kız

 • Babamın karşı komşusu hakkında yorumu: "Bu adam da çok kılıbık. Ben ne zaman balkonu yıkasam o da çamaşır asıyor." Canım babam eski kazak erkeklerden kim kaldı senden başka!

Rumuz : Kerim Yaş :25  Cinsiyet : Erkek

 • Annemin, trafikte ışık gözetmeden hızla ilerleyen babam hakkındaki yorumu: "Boğa burcu değil mi, kırmızıyı görünce dayanamıyor."

Rumuz : Kübra Yaş : 12 Cinsiyet : Kız

 • Ailece toplanmış bir yandan çaylarımızı yudumluyor bir yandan televizyondaki belgeseli izliyoruz. Annem; 'Ay ben şu hayvanlardan en çok kuşları seviyorum.' diyor. Babam yorumunda gecikmiyor tabi ki; 'Hiç şaşırmadım; onlar da çok ötüyor zaten!


Yorumlar